פורטל משכנתאות

מסלול משכנתא

מסלול משכנתא

 

בחירת מסלול משכנתא

נושא המשכנתאות הוא מורכב ומקיף כ – 30 מסלולי משכנתא שונים עם ריביות משכנתא קבועות ומשתנות, קרן קבועה, קבועה ופוחתת, צמודה למדדים שונים ועוד ועוד.
יועץ משכנתאות בבנק משכנתאות ממליץ על מספר מסלולי משכנתא  ויש להבין כל משתנה ובמה הוא תלוי. השפעת מסלולי המשכנתא השונים היא קריטית על ריבית משכנתא, הקרן, תשלום חודשי, כדאיות משכנתא.
בחירה לא נכונה של ריבית משכנתא  ותנאי הלוואה יכולה לגרום להפסדים כספיים מהותיים ולכן לפני שניגשים למשא ומתן עם יועץ משכנתאות בבנק יש להבין מצוין את מסלולי משכנתא  השונים על מנת למזער נזקים מהותיים. ידע עשיר במשכנתאות יכול לעזור לקחת הלוואה בתנאים מצוינים ואף בריביות ריאליות סביב האפס אחוז.
רצוי ללמוד היטב את נושא המשכנתאות (מידע רב ומהימן ברובו נמצא באינטרנט ובאתר זה),

יש  לקבל 3-4 הצעות מבנקים למשכנתאות שונים לפני פתיחת  משא ומתן עם יועץ משכנתאות בבנק.
משכנתא ממוצעת היא לכ – 20 שנה ולכן יכולים להיות נזקים או חסכונות משמעותיים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, הדבר תלוי במסלול משכנתא שנבחר מהמלצות יועץ משכנתאות.
בחירת מסלול משכנתא תיעשה מול יועץ משכנתא בבנק.

פירוט למסלולי משכנתאות שונים קיימים באתר בדף מסלולי משכנתא עיקריים.

יועץ משכנתאות חיצוני לבנק הוא אובייקטיבי, בלתי תלוי, מהימן ומקצועי ויכול לסייע רבות בבחירת מסלול משכנתא וזאת אף בפגישת ההכרות הראשונה.

פורום משכנתא – פורום משכנתאות – תמיד אפשר להתייעץ עם יועץ משכנתאות באתר בדף פורום משכנתאות בנושא

מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא מסייע בהחלטה הקשה של תנאי ההלוואה השונים כגון: ריבית משכנתא, תקופת הלוואה, אחוז מימון משכנתא מהבנק ואחוז מימון מהון עצמי, מסלול משכנתא.  
מחשבון משכנתא מסייע בהתאמה לפרופיל הפיננסי של בעל ההלוואה. 
מחשבון משכנתא לחישוב חודשי ורב שנתי של ההחזר החודשי וכמו כן של ריבית משכנתא והצמדתה
.  

 

KH יעוץ משכנתאות מומחים בתחום המשכנתאות ומסוגלים לחסוך ללווה עשרות אלפי שקלים ואף יותר ע"י בחירת הלוואה אופטימלית לאופיו ומצבו הפיננסי של הלווה.
 ייעוץ משכנתאות נותנים יחס אישי וצמוד ע"י יועץ משכנתאות בכיר ומתחייבים לחסוך סכומים מהותיים ביותר ללווה מהגבוהים ביותר בייעוץ משכנתאות.
ליצירת קשר עם  ייעוץ משכנתאות מלא את הטופס בעמוד זה והתחל לחסוך!

 

 

   

 

דילוג לתוכן