פורטל משכנתאות

ריבית פריים עדכנית היום

ריבית פריים עדכנית היום

ריבית הפריים עדכנית היום – רקע כללי

ריבית הפריים היום היא מאוד חשובה בשלב לקיחת משכנתא מכיוון שמסלול משכנתא בריבית פריים הוא ממסלוליה הטובים הקיימים.
ריבית פריים היום, עדכנית, משפיעה על כדאיות לקיחת משכנתאות, על גובה החזר משכנתא חודשי ועל סה"כ החזרי משכנתא רב שנתיים. בנוסף ריבית הפריים היום משפיעה ישירות או בעקיפין על ריביות משכנתא היום ועל ריביות משכנתא עתידיות במסלולי הלוואה שונים.

ריבית פריים בנק ישראל –  ריבית בנק ישראל

ריבית פריים בנק ישראל מפורסמת כל סוף חודש ע"י בנק ישראל ומופצת באינטרנט באתר בנק ישראל: ריבית בנק ישראל.

ריבית הפריים היום / ריבית פריים עדכנית

בכל זמן נתון אפשר לדעת מהי ריבית פריים היום, עדכנית, והיא מפורסמת באינטרנט.

ריבית פריים היום משפיעה על ריבית משכנתא היום

ריבית בנק ישראל משפיעה על משכנתא בריבית פריים ומשפיעה על ריביות משכנתא היום ועל ריביות משכנתא ממוצעות. באתר זה יש מאמר המסביר את סוגי ריביות הקיימות עם קישור אינטרנטי למציאת ריבית משכנתא היום מכל סוג וסוג.

משכנתא בריבית פריים – ריבית פריים משכנתא

מסלול משכנתא בריבית פריים הוא מטובי מסלולי ההלוואות הקיימים כי הוא ניתן עם מרווח שלילי של כ 1% – 0.8%. הוא יוצר החזרים ריאליים סביב האפס אחוז עד 1.5%, תלוי בתקופה ורמת האינפלציה כאשר רב המסלולים האחרים הם בריביות ריאליות של סביב 4% 2.5%. בשנים 2009 ו 2010 הגיעו משכנתאות בריבית פריים לריביות שליליות, רווח ללווה בלקיחת ההלוואה, כי ריבית המשכנתא בריבית פריים הייתה כ – 3.5% – 3% והאינפלציה הייתה ברמה דומה ולפעמים מעט יותר גבוהה.
החשש ממיתון עולמי חוזר גורם להפחתת ריבית פריים משכנתא ע"י בנק ישראל וכמו כן ע"י בנקים למשכנתאות אך בו זמנית גם רמת מדד המחירים לצרכן יורד בהתאם כך שהריבית הריאלית על משכנתאות תישאר נמוכה בשנים הקרובות.

יועץ משכנתאות לחסכון בתשלומי ריבית

יועץ משכנתא פרטי יחסוך ללווה סכומי כסף נכבדים כי עלות הייעוץ היא זניחה ביחס לחיסכון שגורם היועץ. יועץ בכיר המומחה בתחום משכנתאות, מבין מצוין את סוגי הריביות למיניהן ואת המסלולים הטובים ולכן יבחר ללווה תמהיל משכנתא אופטימלית עם חיסכון מרבי.

 

   

 

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן