פורטל משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

 

ייעוץ משכנתאות – תהליך

תהליך ייעוץ של יועץ משכנתאות ב ייעוץ משכנתאות הוא ברור ופשוט ומגדיר ללקוח את מסגרת אחריות יועץ משכנתאות מולו וכמו כן את דמי עמלת הייעוץ. ראה דף יועץ משכנתאות – תפקידיו ואחריותו..

 • פגישת ייעוץ משכנתא ראשונה חינם ללא שום מחויבות מצד הלקוח שמטרתה הכרות הדדית והבנת צרכיו ומצבו הפיננסי של הלקוח תוך בדיקה והערכות ראשוניות לאפשרויות הוזלת הצעות מחיר שקיבל הלקוח מיועצי משכנתאות בבנקים. הערכה ראשונית לגובה החיסכון. ראה הרחבה בנושא בדף בדיקה וייעוץ משכנתא חינם.
 • חתימת הסכם עמלת ייעוץ משכנתאות בין   ייעוץ משכנתאות ללקוח
 • קבלת ניירת ראשונית מהלקוח לצורך השוואת משכנתא ומשא ומתן עם יועצי משכנתאות שונים בבנקים
 • ביצוע משא ומתן אסרטיבי עם יועצי משכנתאות בבנקים למשכנתאות וסגירת תנאים לקבלת משכנתא מהטובים ביותר הקיימים בתחום ההלוואות. התחייבות לחסכון של עשרות עד מאות אלפי שקלים כפוף לגובה ההלוואה הנדרשת ותקופתה
 • תקשורת שוטפת עם הלקוח לגבי התקדמות התהליך תוך החלטות משותפות על תמהיל משכנתא ואחוזי ריבית משכנתא.
 • קבלת אישור עקרוני ללווה לבקשת הלוואה מבנק למשכנתאות
 • חתימת הלקוח על הסכם הלוואה בבנק למשכנתאות בנוכחות וייעוץ של יועץ משכנתאות בכיר שמכיר את הטפסים השונים הנדרשים לחתימה ע"י הבנק, ווידוי שהרשום בהסכם הוא בהתאם למסוכם בסגירת משא ומתן עם יועצי משכנתאות הבנקאיים
 • ייעוץ משכנתא ועזרה ללווה בתהליך השלמת מסמכים לבנק כמו הערכת שמאי, טאבו, פוליסת ביטוח וכד' ואפילו אחרי שלב ביצוע תשלום ראשון של בנק למשכנתאות עבור ההלוואה
 • ייעוץ משכנתאות ללקוח בשאלות שונות שיש לו במהלך השנים הבאות כולל יעוץ משכנתאות לכדאיות מיחזור משכנתא

יועץ משכנתא – התשלום

בהסכם עמלת ייעוץ משכנתא בין  KH ייעוץ משכנתאות ללקוח מפורטים בבירור מסגרת אחריותו של יועץ משכנתאות ומסגרת אחריותו של הלקוח (מבחינת אספקת ניירת לטיפול בהלוואה וכד'). מסוכם גובה העמלה ושיטת תשלום מבחינת סכומים ומועד. בהסכם מצוין סה"כ תשלום העמלה, סכום המקדמה, מספר התשלומים וסכומם.
תשלום יתרת עמלת ייעוץ משכנתא תשולם אך ורק לאחר קבלה מהבנק של האישור העקרוני לבקשת ההלוואה המפרטת את תמהיל המשכנתא ואחוזי ריבית משכנתא לכל מסלולי משכנתא.
מספר התשלומים מסוכם בין יועץ משכנתאות ללקוח הלקוח תוך התחשבות בנוחות התשלום של הלקוח על מנת להקל עליו.
ראה הרחבה לגבי עמלת יועץ משכנתאות פרטי י בדף עלויות משכנתא – תשלומים נלווים.

ייעוץ משכנתאות – כלי עזר באתר

ייעוץ משכנתאות כולל שימוש עצמאי בכלים הקיימים באתר זה כמו:

 • מחשבון משכנתא עבור חישוב משכנתא – וסימולציה
 • פורום משכנתא – פורום משכנתאות כדי לשאול שאלות המתעוררות כל הזמן

שימוש בכלים הוא חשוב ונועד כשירות ללקוח אך הוא לא מחליף את הקשר הישיר והפתוח שיש ללקוח עם יועץ משכנתאות בכיר מטעם ייעוץ משכנתאות.

מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא מסייע לבדוק שתנאי ההלוואה מתאימים לפרופיל הפיננסי של הלווה.

מחשבון משכנתא הוא כלי עזר מצוין לביצוע חישוב משכנתא, החזרים חודשיים, ריבית משכנתא שתשולם במצטבר לכל תקופתה של ההלוואה  .בניתוח כדאיות מיחזור משכנתא אפשר גם להיעזר על ידי מחשבון משכנתא באתר זה. 
לביצוע חישוב משכנתא בעזרת מחשבון משכנתא לחץ על הקישור הירוק בתפריט האתר.

יעוץ משכנתאות – יועץ משכנתא

KH ייעוץ משכנתאות מסוגלים לחסוך ללווה עשרות אלפי שקלים ע"י מיחזור משכנתא ישנה או בכל נושא אחר הקשור למשכנתאות. מומלץ מאוד להתייעץ עם  יועץ משכנתאות בכיר לפני שניגשים לבנק.

ליצירת קשר עם   ייעוץ משכנתאות מלא את הטופס בעמוד זה והתחל לחסוך!

 

   

 

 

 

 

דילוג לתוכן