פורטל משכנתאות

מחשבון משכנתאות

מחשבון משכנתאות

חשיבות מחשבון משכנתאות פשוט וידידותי

באינטרנט יש סוגים רבים של מחשבוני משכנתא המיועדים למטרות שונות של חישוב משכנתאות.
על מנת שהלווה הסטנדרטי, שלרב הוא לא בעל השכלה בתחום הפיננסי, יוכל להשתמש בקלות במחשבון משכנתא יש צורך בבניית מחשבון יחסית פשוט וחברותי שיענה על רב האפשרויות שהלווה צריך. מחשבון משכנתא מאוד פשוט וידידותי מאוד נמצא באתר זה.
לפעמים יש צורך בחישובים מאוד מיוחדים לצרכים מאוד ספציפיים של בדיקת תנאים ללקיחת ההלוואה  ואז נחפש באינטרנט מחשבון משכנתא המתאים ספציפית למטרה המיוחדת.
מחשבון משכנתאות טוב הוא מחשבון משכנתא סטנדרטי המכסה  כ – 99% מהמשכנתאות הנלקחות בישראל, מחשבון משכנתאות כזה נמצא באתר זה.

סימולציות חישוב משכנתאות

מחשבון פשוט וידידותי חייב שיכיל בפשטות את עיקר האפשרויות הקיימות של לקיחת משכנתא כך שיאפשר ללווה לשחק בנתונים, סימולציה, לקבלת תוצאות עבור אפשרויות שונות. יש חשיבות רבה גם להצגת התוצאות בטבלה פשוטה, לוח סילוקין משכנתא, ללא עודף נתונים מבלבלים שיעזרו ללווה להבין את התוצאות, לנתחם ולעשות שינויים בהתאם. ניתוח טוב של נתונים פשוטים ימנע טעויות ויכוון נכון את הלווה ליעד של השגת משכנתא אופטימלית עם חיסכון כספי עצום.

מחשבון משכנתאות – פקטורים חשובים 

על מנת שיהיה אפשר לבצע בקלות סימולציה לאפשרויות שונות חשוב שיהיה קיים במחשבון משכנתאות אפשרות לשנות את הנתונים הבאים:
סכום ההלוואה, מספר תשלומים חודשיים, ריבית שנתית, צמוד מדד או לא עם אפשרות לשנות את אחוז ההצמדה, ריבית פריים או לא, בחירת שיטת חישוב משכנתא שפיצר או חישוב משכנתא קרן שווה.
למעשה האפשרויות השונות הקיימות במחשבון משכנתאות יוצר למעשה הרבה מחשבוני משכנתא בתוך מחשבון אחד פשוט וזה גדולתו. למשל בתוך המחשבון הפשוט קיים למעשה מחשבון משכנתא שפיצר וגם מחשבון משכנתא פריים. אפשר בקלות לבצע חישוב משכנתא למסלול צמוד מדד או מסלול משכנתא לא צמוד, בשיטת חישוב משכנתא של לוח שפיצר או של לוח סילוקין של קרן שווה.
חשוב שיהיה גם כפתור בולט ללחיצה עבור חישוב הנתונים במיידית, ללא המתנה ארוכה לתוצאוח טבלת לוח סילוקין משכנתא.

   

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן