פורטל משכנתאות

יועץ /ייעוץ משכנתאות בישראל

יועץ /ייעוץ משכנתאות בישראל

ייעוץ משכנתאות בדרום, בצפון, במרכז ובכל הארץ

יועצי משכנתאות פזורים על כל הארץ אך המומחים בתחום ייעוץ משכנתאות ובעלי הניסיון העשיר מרוכזים במרכז הארץ כי רב עסקאות הנדל"ן נמצאות במרכז וגם מרכז העסקים והכסף הגדול נמצא בו, כולל הנהלות כל הבנקים למשכנתאות. במרכז הארץ יש באופן כללי אוכלוסיה יותר עמידה בממוצע ולכן יש יותר מודעות ללקיחת ייעוץ משכנתאות פרטי המבוצעים ע"י מומחה בתחום ייעוץ משכנתאות. במרכז הארץ יש גם יותר מודעות שבתחומים מסוימים רצוי להסתייע ע"י מקצוענים ומומחים בתחומי הכספים, עריכת דין, משכנתאות וכד'.

יועץ משכנתא בסיוע הטכנולוגיה

אומנם ארץ ישראל קטנה בשטחה אך כיום מירב עבודת הייעוץ ללקוח והמשא ומתן מול בנקים למשכנתאות מתבצעים בעזרת פקס, מייל, וטלפון. הלווה והיועץ משוחחים בטלפון ובמייל ומתאמים ביניהם את כל ההתקשרות ביניהם והתהליך מול הבנקים. אם הלקוח גר קרוב למרכז הארץ, מקום מושבו של יועץ משכנתאות מומחה, אז רצוי לקיים פגישת הכרות אישית בין הלווה לבין יועץ המשכנתאות.

אם הלווה גר בצפון הארץ, בדרום או במזרח –  בירושלים, באר שבע, בחיפה, כרמיאל וכד', אפשרי לעשות את כל התקשורת בין לווה לבין יועץ משכנתאות בטלפון, מייל ובפקס. הלווה לא חייב לפגוש את היועץ מראש, למרות שזה עדיף, ויכול להעביר את כל הניירת לטיפול היועץ בעזרת הפקס או במייל. היועץ יקבל את כל החומר ינתחו וישאל שאלות את הלווה, יתאם עימו את תמהיל ההלוואה הרצוי. היועץ ינהל משא ומתן עם הבנקאים יגיע לתוצאות הרצויות תוך תקשורת תמידית עם הלווה.

יש לציין שהרבה עסקאות ייעוץ משכנתא התבצעו על הצעד הטוב ביותר עם חיסכון עצום ללווה בקבלת משכנתא אופטימלית גם שהקשר בין היועץ ללווה נעשה מרחוק. יש אף הלוואות משכנתא בתנאים מעולים שניתנו ללווה למרות שהלווה לא פגש את היועץ שלו אף בשלב חתימת ההלוואה.

תהליך חתימת משכנתא ע"י הלווה בבנק בנוכחות יועץ משכנתאות

בסיום המשא ומתן וקבלת האישור העקרוני הסופי לחתימת ההלוואה יש מספר אלטרנטיבות לבצע את תהליך החתימה:

  1. להעביר את תיק המשכנתא לחתימה בסניף הבנק בעיר המגורים של הלווה כאשר רצויה נוכחות של יועץ לבדיקת הניירת בבנק לפני החתימה
  2. לחתום בסניף במרכז הארץ בנוכחות יועץ משכנתא שבודק את הסכם ההלוואה לפני חתימתו ע"י הלווה
  3. חתימת הסכם ההלוואה ע"י הלווה כפי שסוכם בין יועץ משכנתא לבנקאי בתיאום עם הלווה לפני החתימה נעשית ללא נוכחות יועץ משכנתאות בזמן החתימה.

סיכום יועץ משכנתאות בישראל

לא חשוב מיקומו של הלווה בישראל בדרום, בצפון, בירושלים, באר שבע כרמיאל וכד'. יועץ משכנתא מומחה, לרב ממוקם במרכז הארץ, יכול לתת משכנתא אופטימלית ללווה וזאת בסיוע הטכנולוגיה הקיימת וללא צורך מעשי להיפגש מראש עם הלווה.
משכנתא אופטימלית חוסכת ללווה עשרות ואף מאות אלפי שקלים תלוי בגובה המשכנתא ואורך חייה.

   

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן