פורטל משכנתאות

יועץ / ייעוץ משכנתאות בצפון

יועץ/ ייעוץ משכנתאות בצפון

יועץ משכנתאות בצפון הארץ

עיקר הפעילות העסקית בנדל"ן מתרחשת במרכז הארץ ולכן יועצי משכנתאות ממוקמים בגוש דן אך הם נותנים שירותי ייעוץ משכנתא לכל הארץ.
כיום עולם התקשורת מאוד מפותח ולכן עיקר פעילות של יועץ משכנתא נעשית בתקשורת: טלפון, פקסימיליה, סורק ודוא"ל.
אומנם רצוי לפגוש לפחות בפגישה ראשונה את יועץ המשכנתאות אך זה לא קריטי והמון עסקאות של ייעוץ משכנתא פרטי בוצעו ביעילות ובחיסכון מרבי ללווה למרות שהיועץ והלווה לא נפגשו פנים אל פנים.

יתרונות יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתא בכיר הוא מומחה בתחום ההלוואות ובעל ניסיון עשיר במשא ומתן כספי עם המערכת הבנקאית. יועץ משכנתא טוב מבין מקרו כלכלה עולמית וישראלית, דבר שחשוב לקביעת מסלולי משכנתא, תמהיל משכנתא וכד' כי יש השפעה עצומה של גורמים כלכליים שונים על גודל החיסכון האפשרי בהלוואה.
יעוץ משכנתא דורש הבנה מצוינת של כיוון והשפעתם על ההלוואה הספציפית בישראל של: ריבית בארה"ב ובישראל, שערי חליפין של דולר ויורו, אינפלציה בעולם המפותח ובישראל,  מדיניות בנק ישראל מבחינת גובה האינפלציה בישראל, תעסוקה, שער חליפין, צמיחה, ריבית בנק ישראל, נזילות ואשראי לבנקים ולציבור וכד'.
כל הנ"ל יחד חייב להיות משולב עם הבנה של יועץ משכנתאות במיקרו כלכלה ובכלכלת המשפחה כולל הפסיכולוגיה הכלכלית של בעלי ההלוואה.
ייעוץ משכנתאות מעולה הוא למעשה "תפירת חליפה" של משכנתא אופטימלית המתאימה ללווה הספציפי, ולא מתן משכנתאות בתנאים ומסלולים סטנדרטיים המתאימים לממוצע של הציבור הרחב.

לסיכום ייעוץ משכנתא בצפון

ביכולתו של יועץ משכנתאות בכיר פרטי לחסוך ללווה בקלות יחסית עשרות ואף מאות אלפי שקלים וזאת תוך שילוב וידיעה מעולה של מקרו כלכלה בעולם ובישראל, מיקרו כלכלה המשפחתית ותוך שילוב הפסיכולוגיה האישית של הלווה כאוהב או שונא סיכון בבחירת תמהיל ומסלולי משכנתא.
מיקום הלווה בארץ או מיקומו של משרד הייעוץ הוא שולי כיום עקב מערכת התקשורת הקיימת כיום שעיקר הטיפול של היועץ, ולפעמים אף במאה אחוז שלו, נעשה בשימוש בתקשורת כמו בטלפון, פקסימיליה, סורק ודואר אלקטרוני.

   

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן