פורטל משכנתאות

לוח משכנתא/ מחשבון משכנתאות

לוח משכנתא/ מחשבון משכנתאות

מהו לוח משכנתא?

לוח משכנתא הוא הטבלה של חישוב משכנתא לאורך כל תקופתה, בחתך חודשי – פריסה חודשית של החזרי משכנתא חודשיים וסה"כ לכל התקופה: החזר הקרן, תשלום ריבית והצמדה.
חישוב משכנתא חודשי חשוב לבדיקת יכולת ההחזר ובדיקת תזרים מזומנים חודשי.
חישוב משכנתאות רב שנתי חשוב למטרת השוואת משכנתאות לבדיקה כלכלית של ההלוואה.

מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא מפיק את לוח משכנתא. מחשבון מאפשר לבצע סימולציית לבדיקה כדאיות מסלולים שונים ולצורך השוואת הלוואות שונות לחיסכון כספי מרבי.
ראה מחשבון משכנתא באתר זה, הכנס אליו נתונים בסיסיים של ההלוואה ובצע חישוב, תקבל את הטבלה שמאפשרת להבין את החזרי ההלוואה.
קיימות אפשרויות רבות לחישובי ההלוואה מכיוון שיש הרבה מאוד מסלולי הלוואה ואפשרויות רבות מאוד לתמהילים. שליטה טובה מאוד בחישובים וביצוע סימולציה נכונה מסייעים רבות לחיסכון הכספי.

חישוב משכנתא

חישוב ההלוואה על כל מרכיבי עלויותיה חשוב לתכנון נכון של רכישת הדירה ולתכנון הפיננסי שלה. החישוב כולל בתוכו את כל העלויות כגון: מיסים, עו"ד, עמלת פתיחת תיק, שמאי, יועץ משכנתא וכד'. ראה פירוט באתר: עלויות משכנתא. 

חישוב החזר משכנתא – מחשבון משכנתאות

חישוב החזר משכנתא – מחשבון משכנתאות, חייב להתבצע לאחר שמבינים את היתרונות והחסרונות של המסלולים השונים. הבנה טובה של המסלולים עוזרת לניתוח תוצאות מחשבון משכנתאות שיובילו להחלטות נכונות במשא ומתן מול בנקים למשכנתאות.
החזר משכנתא משפיע על איכות החיים של המשפחה לעשרות שנים ולכן יש לבצעו במקצועיות רבה ומומלץ ע"י יעוץ משכנתאות, המומחים לתחום.

השוואת משכנתאות

השוואה מתבצעת ע"י ניתוח לוח משכנתא אחד בהשוואה ללוח משכנתא שנייה. יש לרכז נתונים בצורה מסודרת וברורה על מנת שתהיה יכולת ניתוח קלה של השוואת משכנתאות שונות בסימולציה עם מחשבון משכנתא וכמו כן של הצעות שונות מבנקים למשכנתאות שונים.

יעוץ משכנתאות

מורכבות התחום היא רבה ויש להבין היטב מבחינה כלכלית את משמעות המסלולים והתמהיל לפני שמתחילים בתכנון ההלוואה, הבנת בניית מסלולים ותמהיל, ניתוח ביצוע חישוב משכנתא, ניתוח תוצאות ומשא ומתן כספי עם בנקים למשכנתאות.
חברת  יעוץ משכנתאות מתמחה בתחום יעוץ משכנתאות ובעלת הידע האקדמאי הנדרש והניסיון העשיר בתחום הבנקאות דבר שמבטיח יעוץ משכנתאות מעולה ויעיל עם חיסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

 

   

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן