פורטל משכנתאות

מחשבוני משכנתא / סימולטור מחשבון משכנתא

מחשבוני משכנתא / סימולטור מחשבון משכנתא

סקירת מחשבוני משכנתא

במאמר זה ניתן סקירה על סוגי מחשבוני משכנתא הקיימים, מטרות השימוש וקישור אינטרנטי למחשבון הספציפי. יש מספר רב של מחשבונים אך רובם הם למטרות מסוימות בלבד. מחשב טוב הוא סימולטור משכנתא שהוא פשוט מאוד וידידותי למשתמש ובאותו הזמן נותן לו את השימושים המקובלים בלקיחת הלוואה עם אלטרנטיבות שונות.
משכנתא מחשבון מאוד פשוט וידידותי מאוד למשתמש ואף מהווה סימולטור משכנתא המכסה מרחב אפשרויות גדול של לקיחת משכנתאות וסוגי מחשבונים שונים נמצא באתר זה, לחץ מחשבון משכנתא.

סימולטור משכנתא

סימולטור מאפשר למשתמש לבצע שינוי בפקטורים מסוימים של תנאי ההלוואה וקבלה מיידית של תוצאות לוח סילוקין בטבלה פשוטה וברורה. משכנתא מחשבון הקיים באתר זה הוא למעשה שילוב של מחשבוני משכנתא שונים בתוך מחשבון אחד המהווה למעשה סימולטור חישוב משכנתאות מאוד פשוט וידידותי למשתמש: מחשבון משכנתא שפיצר

אם הקורא מעוניין בפירוט רחב יותר בנושא מסוים, יש באתר מאמרים שונים בתחומים הנ"ל ועליו רק ללחוץ על הקישור עם הקו התחתון. הסבר נוסף על המחשבון אפשר לקבל גם במאמר מחשבון משכנתא – חישוב משכנתא . באתר קיים גם הסבר ל – מחשבון ביטוח משכנתא.

סוגי משכנתא מחשבון

כפי שציינו יש מחשבוני משכנתא שונים למטרות שונות ספציפיות, בניגוד למחשבון שבאתר זה המכסה בתוכו מספר רב של מחשבונים למטרות מיוחדות, סימולטור חישוב משכנתאות, בצורה פשוטה וחברותית למשתמש.
להלן רשימה חלקית של מחשבונים באתרים חיצוניים לאתר זה והקישור אליהם:

1.  אתר GOLEANGO

 המתמחה במחשבונים שונים למטרות שונות ולא רק למשכנתאות, מכיל בתוכו מספר מחשבונים שונים של חישוב משכנתאות כמו:

  • לחישוב גובה ההחזר החודשי, סכום ההלוואה, תקופת ההחזר וטבלת תשלומים – לוח סילוקין
  • מחשבון קרן שווה

2. אתר לאומי למשכנתאות

מכיל סימולטור לחישוב שיטת החזר משכנתאות שונות:

  • לוח סילוקין שפיצר
  • קרן שווה
  • הלוואת בלון – הלוואת בוליט

3. אתר משכנתא אופטימלית
לחישוב ההחזר החודש הראשוני של תמהיל ההלוואה עם מסלולים שונים

4. מחשבון מיחזור משכנתא
לבדיקה כלכלית באם יש כדאיות לביצוע מיחזור משכנתא

יועץ משכנתאות

יעוץ משכנתאות ע"י יועץ בכיר, פרטי, המתמחה בביצוע חישוב משכנתאות ובעל ידע וניסיון רחב בתחום משכנתאות מסוגל לחסוך ללווה עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

 

   

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן