פורטל משכנתאות

יועץ משכנתאות – המלצות

יועץ משכנתאות – המלצות

לקיחת משכנתא – אל תעשה זאת בעצמך!

משכנתא היא לרב הפעילות הפיננסית הגדולה ביותר שעושה בד"כ המשפחה בכל חייה. סכום ההלוואה הוא מהותי וגובה ההחזר החודשי לאורך שנים רבות ואף עשרות שנים יכול להשפיע לטובה או לרעה על איכות החיים הכלכלית של המשפחה לעשרות שנים. בישראל נהוג לעשות הרבה דברים בשיטת עשה זאת בעצמך תוך לימוד עצמי מהיר של נושא מסוים. התחום הכלכלי פיננסי הוא תחום מורכב שלומדים אותו מספר שנים באוניברסיטה וצריך עוד מספר שנים של ניסיון. אדם שמבצע בעצמו משכנתא ללא הבנה מקרו כלכלה ברמה סבירה ובנוסף ללא הכרה מעמיקה של תחום משכנתאות ותהליך משא ומתן עם יועץ משכנתאות בבנקים למשכנתאות , לרב יעשה מספר טעויות קטנות בלקיחת משכנתא שמשמעותן הכספית היא נזק גדול של עשרות אלפי שקלים ואף יותר לאורך תקופת ההלוואה הארוכה. מספיק שלוקחים הלוואה במסלול משכנתא לא מתאים או בריבית משכנתא פחות טובה רק ב 0.1% -0.2% בלבד על מנת להינזק מהותית בעשרות אלפי שקלים בעשרות שנות ההלוואה.

הנהנים העיקריים מחוסר הידע המעמיק של הציבור בתחום ההלוואות הם כמובן הבנקים למשכנתאות הגדולים המרוויחים המון על חשבון לווה קטן.
יש לזכור שהיועצים בבנקים למשכנתאות הם שכירים של הבנק למשכנתאות והאינטרס שלהם הוא לרב שונה מאינטרס של הלווה. האינטרס של יועץ משכנתא בנקאי הוא קודם כל רווחיות הבנק ומילוי הנחיות מנהליו, לעומת הלווה שמחפש מקסימום חיסכון בלקיחת משכנתא, אינטרס הפוך מהאינטרס של יועץ משכנתאות בנקאי..

יועץ משכנתאות – המלצה מסכמת

שיטת עשה זאת בעצמך לא מתאימה בלקיחת משכנתא שהיא ההלוואה הגדולה ביותר שמשפחה לוקחת על עצמה. כמו שבהשקעה כספית מהותית מתייעצים עם איש מקצוע כי אמורים להוציא כסף גדול מהכיס בטווח הקצר. מומלץ לקחת ייעוץ משכנתא להלוואה גדולה ומהותית בחיי המשפחה אפילו שהכסף מיידית יוצא מהבנק למשכנתאות ("כסף קל"), אך הלווה בטעויותיו בלקיחת משכנתא  בדרך עצמאית יחזיר אותו במלואו ובתוספת ריבית משכנתא גבוהה של עשרות אלפי שקלים ואף מאות אלפי שקלים במהלך עשרות השנים הבאות, תלוי בגובה ההלוואה ותקופתה וכמו כן בטעות שביצע הלווה. 
שיטת "עשה זאת בעצמך" לרב גורמת לנזק כספי עצום ללווה ועד שהוא מבין זאת, לאחר מספר שנים הנזק בחלקו בוצע וע"י מיחזור משכנתא מקצועי אפשר להקטין את הנזקים העתידיים.

יועץ משכנתאות –  תפקידיו ואחריותו

אפשר לעיין בפירוט על יועצי משכנתאות תפקידיהם ואחריותם בדף יועץ משכנתאות –  תפקידיו ואחריותו.
צפו בסרטון מימין הממחיש את הצורך בהשוואת משכנתאות ובייעוץ משכנתאות
צעד חכם יעשה האדם המקבל עצה מבעל ניסיון

   ייעוץ משכנתאות 

ב –  יעוץ משכנתאות מקבלים יחס אישי וצמוד ע"י יועץ בכיר המתחייב לחסוך ללווה כסף ובגדול – מהגבוהים ביותר בתחום ייעוץ משכנתאות.

 

ליצירת קשר עם יועץ בכיר ניתן להתקשר ל –   

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן