פורטל משכנתאות

מחשבון משכנתא – מחשבון משכנתא שפיצר

מחשבון משכנתא – מחשבון משכנתא שפיצר

 

לוח שפיצר

מחשבון משכנתא – לוח שפיצר נועד להסביר את  חישוב החזר הלוואה בעזרת מחשבון משכנתא לקבלת לוח סילוקין בשיטות שונות כששתי העיקריות הן לוח שפיצר ולוח קרן שווה.בנוסף יש גם לוחות נוספים כמו לוח סילוקין פריים, לוח סילוקין הלוואת בלון, לוח סילוקין הלוואת גישור.

מחשבון משכנתא שפיצר

שתי שיטות מובילות לביצוע חישוב החזר משכנתא בעזרת כלי מחשבון משכנתא: לוח סילוקין משכנתא שפיצר והשני הוא לוח סילוקין משכנתא קרן שווה. באפשרויות של מחשבון משכנתאות אפשר לבחור מחשבון משכנתא שפיצר   או קרן שווה. יש לשים לב שבשתי השיטות כל התוצאות שונות מהותית אחת מהשנייה מכל הבחינות של גובה החזר חודשי, חישוב ריבית והצמדה החודשי והרב שנתי. 
תוצאות מחשבון משכנתא שפיצר –  החזר חודשי: החזר משכנתא חודשי בתחילת ההלוואה נמוך כי משלמים קרן נמוכה והדבר גורם לעלייה מהותית בהוצאות ריבית משכנתאות והצמדה רב שנתיות, החזר הלוואה רב שנתי יהיה גבוה הרבה יותר משיטת לוח סילוקין משכנתא קרן שווה.

לוח סילוקין משכנתא – קרן שווה

שיטת לוח סילוקין משכנתא קרן שווה היא שיטת חישוב משכנתאות שבה לאורך כל תקופת ההלוואה החזר הלוואה כולל מרכיב הקרן יהיו קבועים ללא שינוי (ללא חישוב משכנתא של הצמדת מדד אם יש), לכן החזר הלוואה חודשי הוא גבוה משיטת שפיצר אך תוצאות חישוב החזר רב שנתיות הרבה יותר נמוכות משיטת שפיצר כי משלמים פחות הוצאות ריבית והצמדה. ניתן לבצע חישוב משכנתאות בעזרת מחשבון משכנתאות הנמצא באתר זה.

מחשבון משכנתא – חישוב משכנתא

מחשבון משכנתא הקיים באתר זה אפשר לבצע  חישוב משכנתא  באלטרנטיבות שונות כגון: שפיצר, קרן שווה, הצמדה למדד המחירים לצרכן, ריבית פריים – אין הצמדת מדד, הלוואת בלון וכמו כן הלוואת גישור שלרב ניתנות בשיטת ריבית פריים ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן – ללא הצמדה של אינפלציה. מחשבון משכנתאות הוא הכלי העיקרי לביצוע חישובי משכנתא עבור ניתוח והחלטה על הלוואה המתאימה. לביצוע חישובי משכנתא לחצו על  מחשבון משכנתא .

יועץ משכנתאות

שירות חשוב ביותר ניתן ע"י יועץ משכנתאות שהוא מומחה לתחום משכנתאות.  יועץ משכנתאות טוב הוא בעל יכולת ניתוח תוצאות חישוב החזר משכנתא והשוואת משכנתאות במטרה להגיע לבחירת משכנתא אופטימלית ללווה שתחסוך לו עשרות ואף מאות אלפי שקלים, תלוי בגובה ההלוואה ואורך תקופתה.

 

 

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן