פורטל משכנתאות

יעוץ משכנתא | יעוץ משכנתאות חינם – פרטי

יעוץ משכנתא | יעוץ משכנתאות חינם – פרטי

יעוץ משכנתא פרטי ובחינם

יעוץ חינם ניתן בפגישה הראשונה עם יועצי משכנתאות פרטיים. מטרת הפגישה היא להכרה הדדית בין היועץ לבין הלווה, מענה של היועץ לשאלות ובירורים של הלווה, הסבר על יכולת החיסכון העצומה של יועץ פרטי ללווה שמסתכם בעשרות ואף מאות אלפי שקלים בהלוואה בודדת, הסבר על שיטות העבודה המקובלת של יעוץ משכנתא,  הסבר פירטי הסכם יעוץ משכנתאות, חתימה על הסכם יעוץ באם יש הבנות בין שני הצדדים.

יעוץ משכנתאות בנקאי בחינם

יעוץ משכנתא פרטי הוא שונה מהותית מאשר יעוץ בנקאי. יעוץ משכנתא בבנק מתבצע ע"י שכיר של הבנק שמייעץ לפי מדיניות הנהלת הבנק, בד"כ כדי למקסם את רווחי הבנק ולהוכיח הבאת רווחים למנהליו בבנק. יועץ משכנתא בנקאי נאמן לבנק ולא ללווה שהוא מייעץ לו. בנוסף,  יועץ משכנתא בנקאי ברב המקרים אינו בעל השכלה אקדמאית בתחום הכספים או מנהל עסקים ואין לו לרב אף הכשרה אקדמאית ואפילו לא של כלכלן עם תואר ראשון. רב יועצי משכנתאות בנקאיים הם ללא השכלה אקדמאית כלל והם עושים קורס קצר של מספר שבועות בתחום, הם לומדים את עיקר העבודה תוך כדי התעסקותם בתחום.

יעוץ משכנתא פרטי

יעוץ פרטי ובחינם ניתן על ידי יועצי משכנתאות של אתר זה רק לפגישה הראשונה.
יעוץ משכנתא מלא ומקיף המניב חיסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים דורש זמן, מאמץ ואנרגיה, ידע מקיף של יועץ משכנתא ולכן לא יכול להינתן חינם ובפגישה אחת קצרה.
יעוץ משכנתא פרטי הוא אמין לחלוטין כי היועץ לויאלי אך ורק ללקוחו שהוא הלווה המשלם לו את עמלת הייעוץ. היועץ יעשה כל מאמץ מול בנקים למשכנתאות כדי לחסוך ללווה עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

פורום משכנתא /משכנתאות בחינם

אפשר לקבל יעוץ משכנתא בחינם באינטרנט בחיפוש בגוגל פורום משכנתאות.
יעוץ משכנתאות של פורום משכנתא ניתן בחינם אך אמינותו המקצועית מוטלת בספק גדול ממספר סיבות:

  • חלק מהתשובות ניתנות על ע"י אנשים שלא באו מהתחום המקצועי ולכן הידע שלהם מוגבל ביותר
  • יועץ משכנתאות שמשיב בפורום לפעמים יש לו אינטרס חבוי בתשובותיו כי יעוץ משכנתא זה מקור פרנסתו והוא מנדב מידע בעירבון מוגבל
  • המשיב לשאלות של פורום משכנתא מקבל מידע מאוד מצומצם וחלקי מהגולש השואל. מידע חלקי מוביל לטעויות. מידע חלקי על הלווה ומתן תשובות בשליפה מהמותן למרות שהתחום המקצועי הוא מורכב ומסובך מוביל להפסדים כבדים של לווים. על מנת לתת יעוץ משכנתא אמין חייבים לבצע עבודה מקצועית של ניתוח מקיף על הלווה, מצבו הפיננסי בהווה ובעתיד, דרכי חשיבתו הכלכלית והפסיכולוגית כאוהב סיכון או שונא סיכון ועוד. יעוץ משכנתאות חפוז הניתן בפורום משכנתאות יכול לעלות ללווה בנזק כלכלי כבד ביותר
  • למשיב בפורום משכנתא אין שום אחריות מקצועית על תשובתו והוא יכול לשלוף כל תשובה שעולה על דעתו מבלי לשאת בתוצאותיה

 

   

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן