פורטל משכנתאות

משכנתא מחשבון

משכנתא מחשבון

חישוב משכנתא מחשבון  

מומלץ מאוד לבצע חישוב משכנתא בעזרת משכנתא מחשבון בתהליך לקיחת הלוואה ואחריו.
המחשבון הוא כלי חשוב ביותר בכל התהליך משלב תכנון ההלוואה לפני לקיחתה, שלב המשא ומתן על ההלוואה עם בנקים למשכנתאות ובשלב שאחרי חתימת הסכם ההלוואה שהוא שלב החזר משכנתאות חודשי שבו עושים חישוב החזר משכנתאות בפועל במהלך כל תקופת ההלוואה.

תכנון משכנתאות בעזרת מחשבוני משכנתא מחשבון – סימולטור משכנתא 

לפני שניגשים לסניף בנק למשכנתאות מתכננים את מסלולי ההלוואה, תמהיל וריביות בעזרת מחשבון משכנתאות. על הלווה לעשות לעצמו תכנון ראשוני לאחר שלמד מעט את תחום משכנתאות, הבין את היתרונות והחסרונות של המסלולים השונים ובעקבותיהם החל בתכנון של בחירת מסלולי ההלוואה, תמהיל וריבית משכנתאות. התכנון מתבצע ע"י שימוש בעזרת סימולטורים שונים הקיימים ב – במחשבוני משכנתא באינטרנט.

תכנון חישוב משכנתאות 

בעזרת סימולטור מחשבון מבצעים את תכנון סכום ההלוואה וגובה ריבית ההלוואה, סכום החזר ההלוואה חודשי – תזרים מזומנים חודשי של החזר ההלוואה החודשי. תכנון ובדיקת סה"כ חישוב ריבית והצמדה ברמה הרב-שנתית לתכנון כדאיות כלכלית של ההלוואה וחיסכון אפשרי.
הלווה יכול לבדוק זכאות למשכנתא ממשרד הבינוי והשיכון בעזרת מחשבון זכאות משכנתא.

מחשבון משכנתאות בשלב משא ומתן עם בנקים למשכנתאות 

בשלב המשא ומתן עם בנק למשכנתאות רצוי מאוד שהלווה ייעזר עם מחשבון משכנתאות על מנת לנתח את כדאיות ההלוואה מבחינת סה"כ חישוב ריבית והצמדה לאורך כל תקופת ההלוואה. בעזרת מחשבון משכנתאות הלווה יכול לראות איזו מהצעות בנק למשכנתאות היא עדיפה על רעותה מבחינת החזר הלוואה חודשי ורב שנתי. הלווה המבולבל מההצעות השונות של בנקים למשכנתאות למעשה יכול לראות בקלות בעזרת סימולטור ההחזר איזו הצעה עדיפה עליו כלכלית.

מחשבוני משכנתא / סימולטור משכנתא 

ראה מחשבון משכנתא באתר שהוא סימולטור המכיל למעשה במחשבון אחד מספר מחשבוני הלוואה.

סוגי מחשבוני משכנתא 

באתר זה יש מאמר המפרט רשימת  מחשבוני הלוואה למטרות שונות עם הסבר לכל אחד מהם וקישור אינטרנטי אליו, לחץ על מחשבוני משכנתא / סימולטור משכנתא.

רשימת מחשבוני משכנתא לסוגיהם

מחשבון משכנתאות לפי סוגיו:

   

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן