פורטל משכנתאות

יועץ משכנתא – ייעוץ משכנתא ובדיקתה בחינם

יועץ משכנתא

 

יועץ משכנתא – ייעוץ משכנתא ובדיקתה בחינם

אחת ההטבות המהותיות ללקוח של ייעוץ משכנתאות היא האפשרות לבדיקה חינם על ידי יועץ משכנתא בכיר את ההצעות השונות שקיבל הלווה מיועצי משכנתאות בבנקים השונים , עם תמהיל משכנתא שונה, ריבית משכנתא והתנאים הכלליים. לא תמיד סכום ההחזר החודשי הנמוך ביותר הוא הכדאי ביותר כי יש משמעות כבדה לתמהיל משכנתא הנבחר וסוג ההצמדה של קרן משכנתא וריבית עוגן אף מעבר לגובה אחוז ריבית משכנתא שכמובן השאיפה שתהיה הזולה ביותר.
ללווה אין מחויבות כספית ל KH ייעוץ משכנתאות הבודקים חינם הצעות הלקוח בפגישת ייעוץ משכנתא ראשונית ואם יועץ משכנתא בכיר יראה שאפשר להוזיל התנאים לקבלת משכנתא שהוצעה ללווה, הלווה יוכל להחליט אם להתקשר עסקית עם ייעוץ משכנתאות לשיפור התנאים שקיבל הלווה.
הלווה לרב לא בא מהתחום הפיננסי או הכלכלי ולכן טוב ייעשה אם יתייעץ עם יועץ משכנתאות בכיר בעל השכלה אקדמאית בכלכלה והמתמחה בתחום הספציפי של ייעוץ משכנתאות בישראל. גם כאשר הלווה בא מהתחום כלכלי פיננסי אך לא מתחום משכנתאות טוב יעשה שייקח יועץ משכנתא בעל נסיון מכיוון שתחום משכנתאות הוא רחב מאוד בהיקף הידע וכלכלן בתחום ייעוץ משכנתאות מתמחה בתחום ויודע את דרכי חשיבת בנקי משכנתאות, האפשרויות השונות להוזלת ההלוואה וכמו כן מעודכן בכל ההנחיות והחוקים החדשים שיוצאים בתדירות גבוהה ע"י בנק ישראל וכמוכן משרד האוצר.
הבדיקה הראשונית וייעוץ משכנתא הראשוני בפגישה הראשונה הם חינם וללא שום מחויבות מצד הלקוח.
הפגישה הראשונית עם יועץ משכנתאות שבחינם יכולה לעזור ללקוח לעשות סדר בבלבול הרב מהשוני הגדול בין ההצעות המחיר שקיבל מיועצי משכנתאות בבנקים השונים , הבנת תמהילי משכנתא השונים, מסלולי משכנתא השונים מהותית אחד מהשני. עוגני ריבית שונים לריבית משתנה ושיטות חישוב ריבית משכנתא שונות לביצוע חישוב משכנתא, כדאיות מיחזור משכנתא.
בפגישה הלקוח יכול לקבל מהיועץ הערכה ראשונית על גובה החיסכון האפשרי עבורו מול ההצעה הטובה ביותר שקיבל מאת יועצי משכנתאות בבנקים

פורום משכנתא – פורום משכנתאות

פורום משכנתא – פורום משכנתאות מיועד לשאלת שאלות, אך כמובן ששימוש בכלי פורום משכנתא בדרך כלל פחות יעיל מאשר פגישה פנים אל פנים. כנסו לפורום משכנתאות באתר זה בכפתור ייעוץ וכלי משכנתא.

מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא בא לבצע סימולציית משכנתאות לעזרה בהחלטות חשובות של תנאי הלוואה כדאיים כמו ריבית משכנתא, מסלולים, תקופה, אחוז מימון עצמי וקרן משכנתא .  באתר זה קיים משכנתא מחשבון.
מחשבון משכנתא מסייע לבדוק שתנאי משכנתאות מתאימים למצבו הכלכלי של מבקש ההלוואה.
משכנתא מחשבון הוא כלי עזר מצוין לביצוע חישוב משכנתא, החזר חודשי, ריבית משכנתא חושית ורב שנתית כולל הצמדת ההלוואה  .   
חישוב משכנתא בלחיצה על מחשבון משכנתא .

יועץ משכנתאות, ייעוץ משכנתאות

  ייעוץ משכנתאות מתמחים בתחום משכנתאות ובעלי יכולת לחסוך ללווה עשרות עד מאות אלפי שקלים ע"י בחירת משכנתא אופטימלית לאופיו ומצבו הפיננסי של הלווה.

ייעוץ משכנתאות –  יחס אישי וצמוד על ידי יועץ בכיר ומתחייבים לחסוך סכומים מהותיים ביותר ללווה, מהגבוהים ביותר בתחום ייעוץ משכנתא בישראל.

ליצירת קשר עם  ייעוץ משכנתאות מלא את הטופס בעמוד זה והתחל לחסוך!

 

   

 

 

 

 

דילוג לתוכן