פורטל משכנתאות

מכרז משכנתא | הצעות משכנתא

מכרז משכנתא | הצעות משכנתא

מה זה מכרז משכנתא?

יועץ משכנתאות פרטי לוקח בקשה או בקשות של לקוחות ומבקש ממספר בנקים למשכנתאות לתת הצעות משכנתא לאישור עקרוני של התנאים.

מהי יעילותו של מכרז משכנתא?

יתרונו של מכרז משכנתא בכך שהבקשה לאישור עבור הלקוח נעשית ע"י יועץ משכנתאות שעובד עם בנקים למשכנתאות ולכן הוא מכיר את תנאי ההלוואות הטובים הקיימים בזמן נתון. בנקים למשכנתאות יציעו ליועץ משכנתאות ריביות יחסית טובות יותר מאשר לווה שניגש בכוחות עצמו לסניפי בנקים למשכנתאות.
גם לאחר שיתקבלו אצל יועץ משכנתאות ההצעות של בנקים למשכנתאות יש לערוך משא ומתן אסרטיבי ע"י יועץ משכנתאות פרטי מול הבנקים.
השיטה של מכרז משכנתא בלבד היא לא מספיק טובה כי בנקים למשכנתאות לא מציעים את המקסימום האפשרי בתנאים כמענה למכרז כי הם יודעים שיהיה סיבוב נוסף של משא ומתן על הצעות משכנתא שלהם. יש להשלים המכרז בניתוח ההצעות וביצוע משא ומתן אסרטיבי עליהם עם בנקים למשכנתאות.

הצעות משכנתא

כעקרון רצוי לבקש לפחות שלוש הצעות משכנתא מבנקים למשכנתאות שונים. סקר שוק להצעות חייב להתבצע ואף ברמה הרבה יותר מקצועית ויסודית מאשר סקר שוק שהציבור עושה ברכישת מוצרים שונים. משכנתאות נלקחות בסכומים כספיים גדולים ומהותיים המשפיעים על חיי המשפחה לאורך כ 20 שנה בממוצע ולכן יש חשיבות עצומה לביצוע השוואת משכנתאות יסודית, מאורגנת וחכמה. החיסכון בניהול נכון של משא ומתן עם בנקים למשכנתאות ושל כל תהליך לקיחת ההלוואה יכול לחסוך ללווה עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך תקופתה של ההלוואה.

יועץ משכנתאות פרטי

אפשר להתייעץ עם יועץ משכנתאות באתר: פורום משכנתא אך פורום משכנתא לא מהווה תחליף לניתוח מעמיק של מצבו הפיננסי של הלווה בהווה ובעתיד להתאמת הלוואה אופטימלית עבורו.
הלוואה אופטימלית יכולה להתבצע רק בניתוח מעמיק של הלווה והתאמת תנאי ההלוואה גם למצבו הפיננסי בהווה ובעתיד וכמו כן לאופיו כאוהב או שונא סיכון. יש לנתח את הנתונים המתקבלים מהלווה, בחלקם כתובים, לשוחח מעט על כלכלה עם הלווה על מנת להבין את גישתו למסלולים השונים כאוהב סיכון או שונא סיכון ועוד.
ניתוח מעמיק של הלווה, הצעות משכנתא, ביצוע סימולציית משכנתא בעזרת מחשבון משכנתא וכד' לא יכול להיות יעיל בקבלת סיוע רק ע"י פורום משכנתא, זה שטחי. מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות פרטי המומחה בניתוח כלכלי וזיהוי צרכי הלקוח לצורך קבלת משכנתא אופטימלית וחסכונית.

 

   

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן