ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

לוגו- ייעוץ משכנתאות
ייעוץ מכנתאות
*שם פרטי נא הכנס שם פרטי.הכנס מינימום 2 תווים.
*שם משפחה נא הכנס שם משפחה.נא הכנס מינימום 2 תווים.
*טלפון נא הכנס מספר טלפון.נא הכנס מינימום 9 ספרות.הכנסת יותר מדי ספרות.נא הכנס ספרות בלבד.
טלפון נוסף
*דוא"ל נא הכנס כתובת אימייל.נא הכנס אימייל תיקני.
אזור מגורים
*עיר מגורים נא הכנס עיר מגורים.נא הכנס מינימום 2 תווים.
סכום הלוואה
 

ליצירת קשר

השאירו פרטים בטופס משמאל

טלפון 052-7496065

kh.mortgages@gmail.com

שיחת ייעוץ טלפונית חינם!

 
 
 

הצורך בהשוואה וייעוץ משכנתאות

חדשות וכתבות משכנתא

היקף מתן משכנתאות מזנק- מאי 2011

ריבית משכנתא עולה 8 חודשים ברצף

מענק 100 אלף שקל בפריפריה

היקף מתן ביטוח משכנתא EMI

יועצי משכנתאות ללא תואר כלכלי

ריבית פריים או משכנתא צמודה

החמרה באישור מתן משכנתאות

משכנתא לזכאים – ירידה דרסטית

משכנתא ממוצעת ופיגורי משכנתא

מיחזור משכנתא - ירידה ב 2010

התפלגות מתן משכנתאות ב 2010

ייקור משכנתאות והדירות

מתן משכנתאות בצניחה

פיגורי משכנתאות ומפוני דירות

ריבית משכנתא עולה בקצב מהיר

ריבית פריים נמוכה

כמות מתן משכנתאות

ריבית בנק ישראל ומחירי הדיור

ריבית משכנתא יורדת

ריבית זכאות למשכנתא יורדת ל 3%

הגבלת מימון משכנתא ע"י בנק ישראל

טיפים ללקיחת משכנתא חדשה ומיחזור משכנתא

 

ממליצים / מכתבי תודה

קובי דה מאיו, הררית (ליד כרמיאל)

אמנון פלג, ראשל"צ

ליאורה ושניר אסא, שוהם

אביתר מירון, כפר סבא

לירן ומלי שם טוב, תל אביב

חנית בן ארי, אילת

ורד ואייל ג. מושב נירית

 

KH ייעוץ משכנתאות מתחייבים!
שיפור מהותי לכל הצעה שקיבלתם
שיפור
ריבית מינימאלית לחיסכון מקסימאלי
ריבית
מינימום חיסכון - עשרות אלפי שקלים
מינימום
התאמה אופטימלית של תמהיל ללקוח
התאמה
יחס אישי וצמוד עם יועץ משכנתאות בכיר
יחס
ייחודו של KH ייעוץ משכנתאות:
ייעוץ משכנתא על ידי רואה חשבון בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת NYIT בניו יורק. נסיון של כ-25 שנה בתחומי הכספים בישראל ובארצות הברית. מתמחה במימון ובנהול משא ומתן כספי
לוגו- ייעוץ משכנתאות

 

 

 

 

 

 

 

משכנתא לדירה להשקעה


 

 

משכנתא לדירת השקעה

יש חשיבות רבה לתכנון ההשקעה עם יועץ משכנתאות מומחה.

המעמד הבינוני והעשיר מחפש לעצמו השקעות שיניבו להם רווחים מכספם ולא מעבודה. עומדות בפני המשקיעים הרבה מאוד אלטרנטיבות שונות של השקעה והמשקיע מחליט על פיזור השקעותיו על פי אופיו הוא ועל פי אחוזי התשואה שהוא רואה לפניו בהשקעות השונות, מול הסיכונים בכל השקעה והשקעה. המשקיע יכול לבחור השקעות מתחומים שונים ריאליים או פיננסים:
השקעות פיננסיות: מט"ח, קניית אג"ח, מניות, אופציות, שוק הסחורות או השקעות שונות בבורסה, חיסכון בבנק, חיסכון בקופות גמל והשתלמות ועוד.
השקעות ריאליות: רכישת עסק חי, רכישת יאכטה, רכישת דירה להשקעה וכד'.

ניתוחים שונים שנעשו לאורך 10 ו 20 השנים האחרונות מראים שהשקעה בישראל בנכס נדל"ן הניבה תשואות גבוהות מאוד ואף יותר מהתשואות הגבוהות בשוק הפיננסי של המניות.
בארבעת השנים האחרונות הפער לתשואה גבוהה יותר בנדל"ן גדלה לעומת המניות מכיוון ששוק הנדל"ן השתולל כלפי מעלה ועלה בכ- 65%. בשלוש השנים האחרונות המניות ירדו ורואים לאורך שנת 2011 את הירידות הגדולות של שוק המניות שכנראה ימשיכו לרדת עקב החשש ממיתון עולמי חוזר.
רק כיום לקראת סוף שנת 2011 מתחילים לראות את התמתנות עליות שוק הנדל"ן ובקרוב אף יהיו ירידות מסוימות שלא ידוע לאורך כמה זמן ובכמה ירדו.

השקעה בנדל"ן מתלווה בדרך כלל במינוף גבוה ע"י משכנתא ובאחוז רווח גבוה במיוחד למשקיע.

כדאיות משכנתא לנכס השקעה

בניגוד לרב ההשקעות בשוק הפיננסי שהם השקעות בתנודתיות גבוהה מאוד, שוק השקעות בדירה נחשב לאורך השנים כשוק יציב עם תשואה חיובית יפה לאורך השנים ועם הכנסות שכירות יציבות ועולות.
יש לזכור שאת החזר משכנתא חודשי מממן למשקיע (את כל ההחזר או חלקו) שוכר הדירה שמשלם דמי שכירות חודשיים שעולים אף על החזר משכנתא חודשי. המשקיע לטווח ארוך יוצא ברווח כי את החזר המשכנתא למעשה השוכר משלם ולפעמים אף את עיקר עלויות אחזקת הנכס ובאותו הזמן המשקיע נהנה מהעלייה הריאלית של שווי הנכס בטווח הארוך.

יש משקיעים לטווח קצר שקונים הדירה לשנים בודדות והבנק למשכנתאות רואה לפניו במימון משכנתא לדירת השקעה כסיכון יחסית נמוך. המשקיעים ממתינים לעליית מחירי הנדל"ן ואז מממשים הדירה בתשואה גבוהה מאוד עקב המינוף הגבוה של הרכישה ע"י משכנתא מבנק למשכנתאות.

דוגמא גסה לרווחיות הגבוהה בהשקעה לטווח קצר יחסית של שלוש השנים האחרונות:
שווי נכס נרכש ב-500,000 שקל, לקיחת משכנתא 250,000 - 50% מהשווי, הון עצמי לרכישה 250,000 שקל, שווי נכס לאחר שלוש שנים כ – 600,000 שקל, הוצאות מימון והצמדה בשלוש שנים כ- 40,000 שקל. יתרת הכסף לאחר מכירה והחזר כל המשכנתא:    600,000-250,000-40,000 = 310,000 שקל. המשקיע שם 250,000  בלבד ולכן הרוויח 60,000 שקל בשלוש שנים שזה רווח אסטרונומי של 60,000/250,000=24% בתקופה יחסית קצרה. הרווח אף גדול הרבה יותר אם הדירה הושכרה ויתקבלו גם דמי שכירות באותם שלוש שנים שכיסו לפחות את עלות החזר המשכנתא החודשית קרן והריבית ואז הרווח יהיה כ- 800,000/250,000=32%. זאת אומרת אפשר להרוויח נקי כ-
8-12% לשנה אחת.

סיכון משכנתאות נמוך לנכסים בהשקעה

למשקיע יש דירה אחרת משלו שהוא גר בה ולפעמים אף השקעות ונכסים אחרים ולכן לבנק משכנתאות הסיכון של מתן משכנתאות להשקעה בנכס הוא קטן מאוד. למשקיעים יש לרב יכולת גבוהה של החזר משכנתאות חודשי. עקב הסיכון הנמוך  של מתן משכנתאות למשקיע בנכסים להשקעה, הבנק למשכנתאות נותן למשקיעים תנאי משכנתא אף טובים יותר מלווה לדירה ראשונה. למעשה בכך רווחיות המשקיע אף עולה עקב קבלת מימון משכנתא יחסית זול מאוד מבנק משכנתאות. העלויות של ביטוח משכנתא הן נמוכות והן זניחות לגובה הרווחיות בהשקעה. יש לקחת בחשבון את עלויות ביטוח משכנתא בתמחור וחישוב התשואה.

עקב הסיכון הנמוך לבנק הוא מוכן לממן משכנתאות למשקיע באחוזי מימון גבוהים ביותר שכיום עד 50% בלבד (בתקופות מסוימות, עד נובמבר 2011 כשבנק ישראל הגביל את המימון, היה אפשר לקבל עד לכ – 95% משווי הנכס הנרכש עם ביצוע ביטוח EMI  שלא קיים היום).
המשקיע בעל הדירה הנוספת יכול לגייס את ההון העצמי בשעבוד הנכס הקיים ולקבל עד 50% מימון מהנכס הקיים וזאת בנוסף לקבלת 50% במימון הבנקאי על הדירה הנרכשת. זאת אומרת המשקיע בעל דירה יכול לקבל אפילו 100% מימון בנקאי ברכישת הדירה הנוספת.

ייעוץ משכנתאות להגדלת הרווחיות

ייעוץ משכנתאות נועד לתת עזרה למשקיע בתכנון ההשקעה והשגת תנאים משופרים מבנק משכנתאות בקבלת משכנתא לדירת השקעה. יועץ משכנתאות בכיר שילווה את התכנון הכספי של ההשקעה מניסיונו העשיר והשכלתו הרחבה ישפר את רווחיותו של המשקיע.

 

ליצירת קשר עם יועץ משכנתא בכיר ניתן להתקשר ל – 052-7496065 
או להשאיר פרטים בטופס בעמוד זה
שיחת ייעוץ טלפונית חינם!

 

 

שיתופי פעולה:

וילות להשכרה

 

 

 

 

 

דף הבית - משכנתאמיחזור משכנתא יועץ משכנתאות אודות KH