פורטל משכנתאות

ייעוץ משכנתאות ונדל"ן עם חברת נדלן מקצועית

אם אתם עומדים לקחת הלוואת משכנתא, ורוצים לקבל ייעוץ מקצועי שיסייע לכם לקחת הלוואה בצורה נכונה, להעריך את יכולת ההחזר שלכם, לחשב סיכונים עתידיים ועוד ובנוסף, לקבל ייעוץ מקצועי מול הבנק, היום אתם יכולים למצוא ייעוץ כזה שמעניקות חברות נדלן מקצועיות בכל רחבי הארץ.

חברת נדלן מקצועית הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום, ואם היא מעניקה שירות של ליווי וייעוץ משכנתא כבר זמן מה היא בוודאי מכירה היטב את התחום, מחזיקה אנשי מקצוע מתחום הכלכלה ויודעת כיצד להתמודד מול הבנקים ולסייע לכם לקבל את הלוואת המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

האם זה כדאי?

רבים חוששים מקבלת ייעוץ משכנתא מאת חברת נדלן, הם חוששים מניגוד עניינים בכך שהם מקבלים ייעוץ לקבלת משכנתא מהחברה דרכה הם מבצעים את הרכישה של הדירה. ואכן, לעיתים החשש הזה מוצדק. לא כל חברת נדלן באמת תעניק לכם ייעוץ אובייקטיבי שכל כולו דאגה לכם ולקבלת התנאים הטובים ביותר עבורכם.

לכן, לפני שאתם פונים אל הייעוץ של החברה ממנה אתם מבצעים את רכישת הדירה, בדקו היטב את החברה עצמה, נסו לאתר חוות דעת של לקוחות שהשתמשו בשירותי הייעוץ שלה בעבר ובדקו את צוות היועצים שלה. בדקו כי מדובר ביועצי משכנתא ברישיון אשר עוסקים בתחום כבר זמן רב ובאמת יסייעו לכם להוציא את הטוב ביותר מהלוואת המשכנתא שלכם ולקבל את התנאים הטובים ביותר שאתם יכולים לקבל.

מתי לקבל את הייעוץ?

חשוב מאוד לקבל את הייעוץ ולפנות אל הבנק לפני שאתם חותמים על הסכמי רכישה של הדירה. לא כל חברת נדלן תאפשר לכם לקבל ייעוץ כזה לפני שאתם רוכשים ממנה דירה ולכן חשוב לבדוק האם החברה ממנה אתם עומדים לבצע רכישה מאפשרת זאת, ואם לא – פנו לייעוץ חיצוני. אל תתפתו לחתום על הסכם הרכישה לפני שפניתם אל הבנק, ראיתם מה האפשרויות שלכם, קיבלתם אישור עקרוני להלוואת המשכנתא ועוד.

כל פרט כזה ישפיע מאוד על ההלוואה שלכם, הלוואה שתלווה אתכם במשך שנים רבות ולכן חשוב לוודא כי התנאים בה באמת טובים עבורכם.

למה הכי חשוב להתייחס בעת הייעוץ?

היום, לאור הגבלות ההון העצמי של הבנקים, רבים בעיקר מנסים לקבל את האישור למשכנתא, והתחום העיקרי בו הם מתרכזים בייעוץ הוא הניסיון לקבל את האישור הזה ולקבל משכנתא גם ללא הון עצמי מספיק. אך בסופו של דבר זהו לא הדבר החשוב ביותר אליו אתם צריכים להתייחס. הדבר החשוב ביותר אליו יש להתייחס הוא ההחזר של ההלוואה, ולא רק בשנה הקרובה, אלא גם בעוד 5 שנים. קחו בחשבון שינויים במצב ההכנסה, גידול בהוצאות וכל דבר נוסף שיוכל למנוע מכם לעמוד בהחזרי המשכנתא שאתם נוטלים על עצמכם והשאירו מספיק מרווח ביטחון עתידי.

דילוג לתוכן